samochód do ślubu


10 Maja 2010

Piotr Dyjak w Poland Rallycross Team.

Sezon mistrzostw Europy wystartował! Miło nam poinformować, że do Poland Rallycross Team dołączył nowy zawodnik. W barwach PRT w sezonie 2010 wystartuje olsztynianin- Piotr Dyjak.
Już w najbliższą środę o godzinie 13.00, podczas targów „Stacja Paliw” w warszawskim Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego nastąpi prezentacja nowej broni Piotra Dyjaka. Zawodnik Automobilklubu Rzemieślnik w tegorocznym sezonie w planach ma starty w Pucharze Europy Strefy Centralnej Rallycross [CEZ] oraz polską rundę Mistrzostw Europy Rallycross na torze w Słomczynie.
– To będzie w pewnym sensie przełomowy rok dla mnie jak i całego zespołu. Kończymy prace nad budową nowego Mitsubishi Lancera EVO, który od podstaw został zbudowany do Rallycrossu. Zastosowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań, które powinny sprawdzić się w walce z kolegami z Pucharu strefy. Więcej szczegółów będę mógł powiedzieć podczas konferencji prasowej w Warszawie, na którą wszystkich serdecznie zapraszam- powiedział Dyjak.
Prosimy o potwierdzenie przybycia na konferencje prasową, podczas , której nie zabraknie niespodzianek dla przedstawicieli mediów oraz kibiców.

Sylwetka zawodnika: Piotr Dyjak
Sponsorzy: EHRLE, AGAPIT, AMLUX
Data ur. 7.12.1971
miejsce zamieszkania :Olsztyn
zawód: Przedsiębiorca
Największy sukces: Puchar Polski Div1 2009
klub Automobilklub Rzemieślnik
strona: www.dyjak-racing.pl
samochód: Mitsubishi Lancer EVO
nr startowy 14
sezon 2010 - starty w MPRC, PPRC, większość rund CEZ, oraz ERC Słomczyn

Piotr Dyjak


Potrzebny zabytkowy samochód do ślubu ? Zapraszamy na stronę www.zabytkowedoslubu.pl